Zarząd spółki

Thomas P. Wagner

Group CEO i CEO segmentu przemysłowego

Thomas P. Wagner ma ponad 25 lat doświadczenia w wielu europejskich i światowych firmach. Ostatnio pełnił funkcję CEO w firmie Dorma, jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań dostępowych. Wcześniej był dyrektorem generalnym OTIS Niemcy, jednego z największych producentów wind i schodów ruchomych. Przed objęciem stanowiska prezesa zarządu zajmował różne stanowiska kierownicze w firmie w kraju i za granicą. Thomas P. Wagner jest prezesem zarządu G+E GETEC Holding GmbH od 1 maja 2017 r., a od 1 kwietnia 2018 r. prezesem zarządu segmentu przemysłowego GETEC.

Heiko Laubheimer

Group CFO

Heiko Laubheimer przez ponad cztery lata był dyrektorem finansowym Grupy Bartec, światowego lidera w dziedzinie ochrony przeciwwybuchowej. Wcześniej pracował jako dyrektor finansowy i handlowy w koncernach Intersnack oraz Gardena, przy czym w firmie Gardena pełnił również funkcję korporacyjną w grupie Husqvarna. Heiko Laubheimer rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie doradczej i audytorskiej Arthur Andersen. Od 1 maja 2017 r. Heiko Laubheimer jest dyrektorem finansowym G + E GETEC Holding GmbH i spółek stowarzyszonych z grupą, GETEC heat & power GmbH, GETEC WÄRME & EFFIZIENZ GmbH oraz GETEC media GmbH.

Michael Lowak

Dyrektor generalny segmentu Real Estate Management oraz dyrektor generalny GETEC WÄRME & EFFIZIENZ GmbH

Michael Lowak jest prezesem zarządu GETEC WÄRME & EFFIZIENZ GmbH (GWE) od 1 sierpnia 2015 roku. Po ukończeniu studiów jako inżynier mechanik początkowo pracował w Braun AG jako menedżer produktu, od 1999 do 2009 roku był odpowiedzialny za rozwój biznesu usług energetycznych w MVV Energie, piastując od 2003 roku stanowisko dyrektora zarządzającego. Od 2010 do 2013 roku Lowak był członkiem zarządu Kofler Energies AG, a od listopada 2010 roku pełnił funkcję prezesa zarządu. W 2013 roku przeniósł się do GETEC WÄRME & EFFIZIENZ jako członek zarządu, gdzie od 2015 roku pełni funkcję prezesa zarządu.

Udo Lackner

Dyrektor ds. operacyjnych Grupy

Po uzyskaniu dyplomu inżyniera oraz inżyniera budowy maszyn w Nadreńsko-Westfalskiej Wyższej Szkole Technicznej RWTH w Akwizgranie Udo Lackner pracował dla najróżniejszych międzynarodowych firm konsultingowych. Zajmował między innymi stanowisko wiceprezesa niemieckiej spółki Capgemini Deutschland. W roku 2000 z powodzeniem prowadził start-up grupy Metro, pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego. Obok spółki GETEC do grona jego klientów zaliczały się również takie firmy jak: BASF, Nokia, SBB, DHL, Lanxess oraz RUAG. Udo Lackner już od połowy 2017 r. wspiera spółkę GETEC w jej procesie wzrostu oraz w zakresie wszystkich zagadnień dotyczących działalności operacyjnej. Od 01.12.2018 r. Udo Lackner zasila szeregi zarządu spółki G+E GETEC Holding GmbH jako dyrektor ds. operacyjnych grupy GETEC.

Żyjemy w partnerstwie
Znajdź swoją osobę do kontaktów.

Za sprawą około 30 oddziałów w Niemczech i Europie jesteśmy zawsze blisko klienta.
Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szukasz kontaktu w swojej okolicy?
Po prostu wprowadź kod pocztowy.
Karte wird geladen...